Ученици, включени в четвърта мобилност по програма „Еразъм+“, КД 1:
1. Кристин Бисерова Митрева XIб
2. Борислава Иванова Шаламандова XIб
3. Мария Ангелова Китанова XIб
4. Симона Николаева Грънчарска XIв
5. Гергана Атанасова Чифутова XIв
6. Аксиния Александрова Йорданова XIв
7. Елизабет Ботьова Мазурска XIв
8. Десислава Атанасова Благова XIв
9. Йордан Стоилов Петров XIв
10. Пламен Владимиров Алексов XIIб
11. Милица Илиева Гацева XIIг
12. Роза Красимирова Георгиева XIб
РЕЗЕРВИ:
1. Спасимира Николова Геранова XI б
2. Тодор Димитров Сирлещов XI б
3. Кристиян Николаев Стоянов XI б
4. Емил Иванов Трендафилов XI б
1. Кристин Бисерова Митрева XIб
2. Борислава Иванова Шаламандова XIб
3. Мария Ангелова Китанова XIб
4. Симона Николаева Грънчарска XIв
5. Гергана Атанасова Чифутова XIв
6. Аксиния Александрова Йорданова XIв
7. Елизабет Ботьова Мазурска XIв
8. Десислава Атанасова Благова XIв
9. Йордан Стоилов Петров XIв
10. Пламен Владимиров Алексов XIIб
11. Милица Илиева Гацева XIIг
12. Роза Красимирова Георгиева XIб
РЕЗЕРВИ:
1. Спасимира Николова Геранова XI б
2. Тодор Димитров Сирлещов XI б
3. Кристиян Николаев Стоянов XI б
4. Емил Иванов Трендафилов XI б
Ученици, включени в мобилността
- ученици от специалност "Икономика и мениджмънт", Х клас:
1. Лили Славейкова Иванова - X Б - трета мобилност
2. Мартина Кирилова Данчова - X Б - трета мобилност
3. Теодора Николаева Димитрова - X Б - трета мобилност
4. Петя Любомирова Янева - X Б - трета мобилност
5. Теодора Красимирова Стоянова - X Б - трета мобилност
1. Лили Славейкова Иванова - X Б - трета мобилност
2. Мартина Кирилова Данчова - X Б - трета мобилност
3. Теодора Николаева Димитрова - X Б - трета мобилност
4. Петя Любомирова Янева - X Б - трета мобилност
5. Теодора Красимирова Стоянова - X Б - трета мобилност
- ученици от специалност "Оперативно счетоводство", Х клас:
1. Надежда Димитрова Дръменова - X В - трета мобилност
2. Венислава Иванова Гърчева - X В - трета мобилност
3. Рени Крумова Езекилова - X В - трета мобилност
4. Ралица Благоева Зулямска - X В - трета мобилност
5. Виолина Георгиева Григорова - X В - трета мобилност
1. Надежда Димитрова Дръменова - X В - трета мобилност
2. Венислава Иванова Гърчева - X В - трета мобилност
3. Рени Крумова Езекилова - X В - трета мобилност
4. Ралица Благоева Зулямска - X В - трета мобилност
5. Виолина Георгиева Григорова - X В - трета мобилност
- ученици от специалност "Икономика и мениджмънт", ХI клас:
1. Кристин Бисерова Митрева - XI Б - четвърта мобилност
2. Борислава Иванова Шаламандова - XI Б - четвърта мобилност
3. Мария Ангелова Китанова - XI Б - четвърта мобилност
4. Роза Красимирова Георгиева - XI Б - четвърта мобилност
1. Кристин Бисерова Митрева - XI Б - четвърта мобилност
2. Борислава Иванова Шаламандова - XI Б - четвърта мобилност
3. Мария Ангелова Китанова - XI Б - четвърта мобилност
4. Роза Красимирова Георгиева - XI Б - четвърта мобилност
- ученици от специалност "Оперативно счетоводство", ХI клас:
1. Анелия Атанасова - XI Г клас - втора мобилност
2. Хабибе Сунай - XI Г клас - втора мобилност
3. Михаела Ципова - XI Г клас - втора мобилност
4. Габриела Асенова - XI В клас - втора мобилност
5. Стефани Любомирова Йосифова - XI Г клас - трета мобилност
6. Любомира Валентинова Станоева - XI Г клас - трета мобилност
7. Симона Николаева Грънчарска - XI В - четвърта мобилност
8. Гергана Атанасова Чифутова - XI В - четвърта мобилност
9. Аксиния Александрова Йорданова - XI В - четвърта мобилност
10. Елизабет Ботьова Мазурска - XI В - четвърта мобилност
11. Десислава Атанасова Благова - XI В - четвърта мобилност
12. Йордан Стоилов Петров - XI В - четвърта мобилност
1. Анелия Атанасова - XI Г клас - втора мобилност
2. Хабибе Сунай - XI Г клас - втора мобилност
3. Михаела Ципова - XI Г клас - втора мобилност
4. Габриела Асенова - XI В клас - втора мобилност
5. Стефани Любомирова Йосифова - XI Г клас - трета мобилност
6. Любомира Валентинова Станоева - XI Г клас - трета мобилност
7. Симона Николаева Грънчарска - XI В - четвърта мобилност
8. Гергана Атанасова Чифутова - XI В - четвърта мобилност
9. Аксиния Александрова Йорданова - XI В - четвърта мобилност
10. Елизабет Ботьова Мазурска - XI В - четвърта мобилност
11. Десислава Атанасова Благова - XI В - четвърта мобилност
12. Йордан Стоилов Петров - XI В - четвърта мобилност
- ученици от специалност "Икономика и мениджмънт", ХII клас:
1. Яна Георгиева - XII Б клас - втора мобилност
2. Йоана Иванова - XII Б клас - втора мобилност
3. Михаела Борисова - XII Б клас - втора мобилност
4. Емилия Боденова - XII Б клас - втора мобилност
5. Десислава Табутова - XII Б клас - втора мобилност
6. Пламен Владимиров Алексов - XII Б - четвърта мобилност
1. Яна Георгиева - XII Б клас - втора мобилност
2. Йоана Иванова - XII Б клас - втора мобилност
3. Михаела Борисова - XII Б клас - втора мобилност
4. Емилия Боденова - XII Б клас - втора мобилност
5. Десислава Табутова - XII Б клас - втора мобилност
6. Пламен Владимиров Алексов - XII Б - четвърта мобилност
- ученици от специалност "Оперативно счетоводство", ХII клас:
1. Атидже Муса Дунгьова, ХII В - първа мобилност
2. Боян Росенов Манов, ХII Г - първа мобилност
3. Ванина Петрова Цанева, ХII В - първа мобилност
4. Виктория Димитрова Домозетска, ХII Г - първа мобилност
5. Даниела Ивайлова Кирилова, ХII Г - първа мобилност
6. Диана Красимирова Безинска, ХII Г - първа мобилност
7. Добрин Крумов Стоилов, ХII Г - първа мобилност
8. Катерина Димитрова Милушева, ХII В - първа мобилност
9. Мария Венциславова Костадинова, ХII Г - първа мобилност
10. Мария Георгиева Илиева, ХII В - първа мобилност
11. Нери Илханова Бабаилиева, ХII Г - първа мобилност
12. Николая Атанасова Тодорова, ХII В - първа мобилност
13. Анна - Мария Вучкова - XII Г клас - втора мобилност
14. Велина Стоянова - XII В клас - втора мобилност
15. Зорница Боянска - XII Г клас - втора мобилност
16. Милица Илиева Гацева - XII - четвърта мобилност
1. Атидже Муса Дунгьова, ХII В - първа мобилност
2. Боян Росенов Манов, ХII Г - първа мобилност
3. Ванина Петрова Цанева, ХII В - първа мобилност
4. Виктория Димитрова Домозетска, ХII Г - първа мобилност
5. Даниела Ивайлова Кирилова, ХII Г - първа мобилност
6. Диана Красимирова Безинска, ХII Г - първа мобилност
7. Добрин Крумов Стоилов, ХII Г - първа мобилност
8. Катерина Димитрова Милушева, ХII В - първа мобилност
9. Мария Венциславова Костадинова, ХII Г - първа мобилност
10. Мария Георгиева Илиева, ХII В - първа мобилност
11. Нери Илханова Бабаилиева, ХII Г - първа мобилност
12. Николая Атанасова Тодорова, ХII В - първа мобилност
13. Анна - Мария Вучкова - XII Г клас - втора мобилност
14. Велина Стоянова - XII В клас - втора мобилност
15. Зорница Боянска - XII Г клас - втора мобилност
16. Милица Илиева Гацева - XII - четвърта мобилност
Участници в първа мобилност Участници във втора мобилност