Списък на кандидатите, допуснати до интервю на 10.11.2015 г.
№ Име, клас Начален час
1. Кристин Бисерова Митрева, XI б - 10,00
2. Тодор Димитров Сирлещов, XI б - 10,08
3. Борислава Иванова Шаламандова, XI б - 10,16
4. Спасимира Николова Геранова, XI б - 10,24
5. Емил Иванов Трендафилов, XI б - 10,32
6. Мария Ангелова Китанова, XI б - 10,40
7. Симона Николаева Грънчарска, XI в - 10,48
8. Гергана Атанасова Чифутова, XI в - 10,56
9. Аксиния Александрова Йорданова, XI в - 11,04
10. Елизабет Ботьова Мазурска, XI в - 11,12
11. Десислава Атанасова Благова, XI в -- 11,20
12. Йордан Стоилов Петров, XI в - 11,28
13. Пламен Владимиров Алексов, XII б - 11,36
14. Милица Илиева Гацева, XII г - 11,44
15. Кристиян Николаев Стоянов, XI б - 11,52
16. Роза Красимирова Георгиева, XI б - 12,00
Интервюто ще се проведе на 10 ноември 2015 г. от 10,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в ученическа униформа и да носят 2 броя ксерокопия на лична карта.
№ Име, клас Начален час
1. Кристин Бисерова Митрева, XI б - 10,00
2. Тодор Димитров Сирлещов, XI б - 10,08
3. Борислава Иванова Шаламандова, XI б - 10,16
4. Спасимира Николова Геранова, XI б - 10,24
5. Емил Иванов Трендафилов, XI б - 10,32
6. Мария Ангелова Китанова, XI б - 10,40
7. Симона Николаева Грънчарска, XI в - 10,48
8. Гергана Атанасова Чифутова, XI в - 10,56
9. Аксиния Александрова Йорданова, XI в - 11,04
10. Елизабет Ботьова Мазурска, XI в - 11,12
11. Десислава Атанасова Благова, XI в -- 11,20
12. Йордан Стоилов Петров, XI в - 11,28
13. Пламен Владимиров Алексов, XII б - 11,36
14. Милица Илиева Гацева, XII г - 11,44
15. Кристиян Николаев Стоянов, XI б - 11,52
16. Роза Красимирова Георгиева, XI б - 12,00
Интервюто ще се проведе на 10 ноември 2015 г. от 10,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в ученическа униформа и да носят 2 броя ксерокопия на лична карта.
Документи, свързани с кандидатстването на учениците за включване в четвъртата мобилност /06.03.2016 г. - 19.03.2016 г./
1. Процедура
2. Заявление
3. Мотивационно писмо
4. Критерии за избор на ученици
5. Автобиография (CV)
6. Портфолио
Внимание! Съгласно условията на проектната документация, в проекта могат да бъдат включени само ученици от специалности "Икономика и мениджмънт" и "Оперативно счетоводство".
1. Процедура
2. Заявление
3. Мотивационно писмо
4. Критерии за избор на ученици
5. Автобиография (CV)
6. Портфолио
Внимание! Съгласно условията на проектната документация, в проекта могат да бъдат включени само ученици от специалности "Икономика и мениджмънт" и "Оперативно счетоводство".
Списък на кандидатите, допуснати до интервю на 30.04.2015 г.
№ Име, клас Начален час
1. Лили Славейкова Иванова, X б - 12,00-12,08
2. Мартина Кирилова Данчова, X б - 12,08-12,16
3. Веселин Георгиев Николов, X б - 12,16-12,24
4. Теодора Николаева Димитрова, XI б - 12,24-12,32
5. Силвия Красимирова Ангелова , X б - 12,32-12,40
6. Петя Любомирова Янева, X б - 12,40-12,48
7. Теодора Красимирова Стоянова, X б - 12,48-12,56
8. Гергана Атанасова Чифутова, XI в - 12,56-13,04
9. Надежда Димитрова Дръменова, X в - 13,04-13,12
10.Венислава Иванова Гърчева , X в - 13,12-13,20
11. Рени Крумова Езекилова, X в - 13,20-13,28
12. Ралица Благоева Зулямска, X в - 13,28-13,36
13. Виолина Георгиева Григорова, X в - 13,36-13,44
14. Десислава Атанасова Благова, XI в - 13,44-13,52
15. Любомира Валентинова Станоева, XI г - 13,52-14,00
16. Надя Стоянова Павлова, XI б – 14,00 – 14,08
17. Милица Илиева Гацева, XI г – 14,08 – 14,16
18. Стефани Любомирова Йосифова, XI г – 14,16 – 14,24
19. Кристън Венчова Пейчева, XI г – 14,24 – 14,32
Интервюто ще се проведе на 30 април 2015 г. от 12,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в ученическа униформа и да носят 2 броя ксерокопия на лична карта.
№ Име, клас Начален час
1. Лили Славейкова Иванова, X б - 12,00-12,08
2. Мартина Кирилова Данчова, X б - 12,08-12,16
3. Веселин Георгиев Николов, X б - 12,16-12,24
4. Теодора Николаева Димитрова, XI б - 12,24-12,32
5. Силвия Красимирова Ангелова , X б - 12,32-12,40
6. Петя Любомирова Янева, X б - 12,40-12,48
7. Теодора Красимирова Стоянова, X б - 12,48-12,56
8. Гергана Атанасова Чифутова, XI в - 12,56-13,04
9. Надежда Димитрова Дръменова, X в - 13,04-13,12
10.Венислава Иванова Гърчева , X в - 13,12-13,20
11. Рени Крумова Езекилова, X в - 13,20-13,28
12. Ралица Благоева Зулямска, X в - 13,28-13,36
13. Виолина Георгиева Григорова, X в - 13,36-13,44
14. Десислава Атанасова Благова, XI в - 13,44-13,52
15. Любомира Валентинова Станоева, XI г - 13,52-14,00
16. Надя Стоянова Павлова, XI б – 14,00 – 14,08
17. Милица Илиева Гацева, XI г – 14,08 – 14,16
18. Стефани Любомирова Йосифова, XI г – 14,16 – 14,24
19. Кристън Венчова Пейчева, XI г – 14,24 – 14,32
Интервюто ще се проведе на 30 април 2015 г. от 12,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в ученическа униформа и да носят 2 броя ксерокопия на лична карта.
Документи, свързани с кандидатстването на учениците за включване в третата мобилност /18.10.2015 г. до 31.10.2015 г./
1. Процедура
2. Заявление
3. Мотивационно писмо
4. Критерии за избор на ученици
5. Автобиография (CV)
6. Портфолио
Внимание! Съгласно условията на проектната документация, в проекта могат да бъдат включени само ученици от специалности "Икономика и мениджмънт" и "Оперативно счетоводство".
2. Заявление
3. Мотивационно писмо
4. Критерии за избор на ученици
5. Автобиография (CV)
6. Портфолио
Внимание! Съгласно условията на проектната документация, в проекта могат да бъдат включени само ученици от специалности "Икономика и мениджмънт" и "Оперативно счетоводство".
Списък на кандидатите, допуснати до интервю на 10.10.2014 г.
№ Име, клас Начален час
1. Яна Николаева Георгиева, XII б - 9,00-9,08
2. Йоана Димитрова Иванова, XII б - 9,08-9,16
3. Анна-Мария Ангелова Вучкова, XII г - 9,16-9,24
4. Анелия Атанасова Атанасова, XI г - 9,24-9,32
5. Благовеста Андонова Амова, XII в - 9,32-9,40
6. Велина Василева Стоянова, XII в - 9,40-9,48
7. Хабибе Мехмед Сунай, XI г - 9,48-9,56
8. Михаела Кирилова Ципова, XI г - 9,56-10,04
9. Михаела Станиславова Борисова, XII б - 10,04-10,12
10. Емилия Георгиева Боденова, XII б - 10,12-10,20
11. Десислава Александрова Табутова, XII б - 10,20-10,28
12. Станислав Дамянов Дамянов, XII г - 10,28-36
13. Магдалена Димитрова Тагарева, XI б - 10,36-10,44
14. Габриела Валериева Асенова, XI в - 10,44-10,52
15. Зорница Златкова Боянска, XII г - 10,52-11,00
Интервюто ще се проведе на 10 октомври 2014 г. от 9,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в униформа и да носят 2 ксерокопия на лична карта.
№ Име, клас Начален час
1. Яна Николаева Георгиева, XII б - 9,00-9,08
2. Йоана Димитрова Иванова, XII б - 9,08-9,16
3. Анна-Мария Ангелова Вучкова, XII г - 9,16-9,24
4. Анелия Атанасова Атанасова, XI г - 9,24-9,32
5. Благовеста Андонова Амова, XII в - 9,32-9,40
6. Велина Василева Стоянова, XII в - 9,40-9,48
7. Хабибе Мехмед Сунай, XI г - 9,48-9,56
8. Михаела Кирилова Ципова, XI г - 9,56-10,04
9. Михаела Станиславова Борисова, XII б - 10,04-10,12
10. Емилия Георгиева Боденова, XII б - 10,12-10,20
11. Десислава Александрова Табутова, XII б - 10,20-10,28
12. Станислав Дамянов Дамянов, XII г - 10,28-36
13. Магдалена Димитрова Тагарева, XI б - 10,36-10,44
14. Габриела Валериева Асенова, XI в - 10,44-10,52
15. Зорница Златкова Боянска, XII г - 10,52-11,00
Интервюто ще се проведе на 10 октомври 2014 г. от 9,00 часа в кабинета на педагогическия съветник.
Учениците да са облечени в униформа и да носят 2 ксерокопия на лична карта.
Документи, свързани с кандидатстването на учениците за включване във втората мобилност /08.03.2015 г.- 21.03.2015 г./
Внимание! Кандидатите трябва да се запознаят подробно с горепосочените процедура и критерии.
Списък на кандидатите, допуснати до интервю на 19.09.2014 г.
1. Eмилия Боденова 09:00
2. Боян Манов 09:08
3. Диана Безинска 09:16
4. Мария Илиева 09:24
5. Ванина Цанева 09:32
6. Катерина Милушева 09:40
7. Николая Тодорова 09:48
8. Даниела Кирилова 09:56
9. Станислав Дамянов 10:04
10. Валери Шопов 10:12
11. Нери Бабаилиева 10:20
12. Добрин Стоилов 10:28
13. Виктория Домозетска 10:36
14. Мария Костадинова 10:44
15. Атидже Дунгьова 10:52
Интервютата ще се проведат в кабинета на Педагогическия съветник.
Кандидатите трябва да се явят на интервю с ксерокопие на личната карта /и двете страни/.
1. Eмилия Боденова 09:00
2. Боян Манов 09:08
3. Диана Безинска 09:16
4. Мария Илиева 09:24
5. Ванина Цанева 09:32
6. Катерина Милушева 09:40
7. Николая Тодорова 09:48
8. Даниела Кирилова 09:56
9. Станислав Дамянов 10:04
10. Валери Шопов 10:12
11. Нери Бабаилиева 10:20
12. Добрин Стоилов 10:28
13. Виктория Домозетска 10:36
14. Мария Костадинова 10:44
15. Атидже Дунгьова 10:52
Интервютата ще се проведат в кабинета на Педагогическия съветник.
Кандидатите трябва да се явят на интервю с ксерокопие на личната карта /и двете страни/.
Документи, свързани с кандидатстването на учениците за включване в първата мобилност /19.10.2014-01.11.2014 г./
Внимание! Съгласно условията на проектната документация, в проекта могат да бъдат включени само ученици от специалности "Икономика и мениджмънт" и "Оперативно счетоводство". В първата мобилност ще бъдат включени само ученици от XII клас.
Спазването на сроковете и формата на представяне на информацията е задължително! Те са описани в процедурата.